אבני קריסטלים

קריסטלים והטיפול בהם

אנשים רבים חשים משיכה לקריסטלים, בין אם אלה מגיעים כאבנים בודדות או כאשר הם משובצים בתכשיטים שונים. לקריסטלים מיוחסות תכונות מיוחדות הקשורות בהפצת אנרגיות שונות, ובתרבויות שונות נחשבו קריסטלים לאבני קודש של ממש (ביהדות הן כונו אבני חושן ונחשבו לאבנים מקודשות). אנשים שנמשכים באופן טבעי לאבני קריסטל ימצאו את עצמם רוכשים קריסטלים מסוגים שונים או שיתנו לאינטואיציה שלהם להוביל אותם כשהם מחפשים אבן מסויימת.

קריסטלים עוזרים לאנשים רבים לעשות מדיטציה כאשר אוחזים בה ביד והיא מפיצה את האנרגיה שלה לתוך הגוף של האוחז בה, ויש מטפלים אנרגטיים הנעזרים בקריסטלים על מנת לתת טיפולים מסוג זה. קריסטלים משמשים גם לריפוי ולאיזון גופני או רגשי ומכיוון שהן פולטות אנרגיה במהלך השימוש בהן יש לדאוג לנקות אותן ולשמור עליהן לאחר כל שימוש או טיפול.

כך יש לנקות קריסטלים

שטיפה תחת ברז מים או השרייה במי ים או מלח למספר שעות ינקו אותם באופן מספק. גם אם מניחים אותם מחוץ לבית בשמש כאשר הקרניים עוברות דרכן לחצי שעה זה עוזר בניקוין. על מנת לטעון קריסטלים מחדש באנרגיה מומלץ להניח אותם בתוך מקבץ של קווארצים שקופים. על מנת להטעין קריסטלים באופן אישי יש לאחוז אותם ביד ימין, לעצום את העיניים ולכוון אל הקריסטל את אנרגיית הריפוי שלנו בזמן שאנו מעלים קרן אור לבנה בעיני רוחנו העוברת מן העין ומתחברת בצ'קרת הלב דרך הזרוע ועד לקריסטל.

דרך  נוספת להטעין את הקריסטל היא על ידי רכישת גביש קריסטל והטענתו באהבה שיש בתוכנו כאשר זו מכוונת לאדם שאנו רוצים בטובתו. בדרך זו תופץ האנרגיה החיובית הזו לעבר האדם והוא יחווה קבלת אנרגיות שלא ציפה להן.