ארון הזזה

השילוב המושלם של ארון הזזה עם דלתות זכוכית

מי שרוצה לבחור לעצמו ארון הזזה, יוכל לשים לב שהוא יכול לבחור מתוך מגוון חומרי גלם, שיכולים להתאים לדלת עצמה. שתי האפשרויות המרכזיות הן של דלתות עץ, ושל דלתות זכוכית. במאמר זה, נסביר לכם מדוע ארון הזזה עם דלתות זכוכית, יכול להוות את המוצר המושלם לכל חדר בבית שלכם, ומה בעצם יש בדלת הזכוכית, שהופך אותה לכזאת מושלמת, ויפה כל כך  ומה בעצם מושך אותנו כל כך בזכוכית משולבת בארון ההזזה?

השילוב שאי אפשר להתעלם ממנו

קודם כל, נתחיל ממה שמקרינה כל דלת זכוכית של ארון הזזה. הזכוכית יוצרת שיקוף מסוים, מלא או חלקי – שנותן לנו תחושה של יוקרה. הארונות הללו נותנים תחושה נקיה ממש, והדלתות שלהם מבריקות – וכשאנו רואים זכוכית מבריקה, אנו חשים שאנו עומדים מול מוצר יוקרתי מאד. שימו לב אגב, שהמחיר של ארון הזזה לא חייב בהכרח להיות יקר מאד, ולכן אתם מרוויחים כאן פעמיים.

יתרון חשוב נוסף בעיצוב של דלתות הזכוכית בתוך ארון הזזה, הוא השילוב הנהדר של הזכוכית עם שפע של צבעים. הזכוכית היא חומר גלם אשר מדגיש מאד את הצבעים שמשתלבים בה. רוצה לומר – אם למשל תבחרו בארון הזזה עם דלת אדומה – היא תהיה בוהקת ממש ומאד בולט בעזרת הזכוכית. מי שרוצה לבחור ארון הזזה שיהיה בולט מאד בחדר ויהווה אלמנט עיצובי חשוב – הזכוכית היא הפתרון עבורו!

האם חובה לבחור בזכוכית?

כמובן שההמלצה שלנו על דלתות הזכוכית לא אומרת שאסור לבחור בארונות הזזה אשר כוללים דלת עץ. דלתות העץ מהוות אף הן אלמנט חשוב מאד לעיצוב ארונות הזזה ויש מי שמעדיפים אותם –  בעיקר לארונות שמוצבים בחדרי הילדים. עם זאת, כדאי תמיד לשקול גם את היתרונות של דלתות הזכוכית, שכן התרומה שלהן היא אדירה.