בוק בת מצווה

האמת היא כי אין זה סוד שאין ילדה אשר מן הסתם לא חולמת בסתר ליבה להיות לפחות ליום אחד בחייה דוגמנית, זמרת או שחקנית. אין ילדה אשר לא רוצה להרגיש את עולם הזוהר ובמיוחד את תחושת השייכות אליו בעוצמה הגדולה ביותר שניתן. אחד הדברים שמתקרבים לתחושה הזו, הוא ללא כל צל של ספק הפקה מקצועית של בוק בת מצווה לקראת אירוע בת המצווה של הילדה. בוק בת מצווה הוא שירות ייחודי המיועד לבנות האלה או יותר נכון על מנת להגשים להן את החלום. הזמינו בוק בת מצווה לבת שלכם ותוכלו לראות את הילדה שלכם קורנת מאושר ומבטה מלא שמחה והערכה על המתנה הנפלאה.

מה כוללים שירותי בוק בת מצווה

במסגרת שירותי בוק בת מצווה, בעלת השמחה תוכלו לקבל יעוץ ממאפרת וסטייליסטית מקצועית וגם יוצעו לה תלבושות, בגדים ואביזרים אופנתיים ליום צילומים אמיתי בסטודיו לצילום אופנה. בהגעה לסטודיו, הילדה תקבל טיפולי יופי מפנקים אשר מתאימים לגילה, הדרכה לבחירת התלבושות וכמובן גם סט צילומים על ידי צלם מקצועי. ציוד תאורה ומצלמה מקצועית ילוו את החוויה ובסיום היום הכיפי, הילדה תקבל בוק בת מצווה שבו היא תיראה כמו דוגמנית אמיתית.

הפקת הבוק עצמו

מלבד החוויה החווייתית, חברות אשר מציעות בוק בת מצווה גם מציעות עיצוב הבוק בכמה שיטות. אם רוצים, אפשר יהיה גם להקרין תמונות מהבוק במהלך מסיבת בת מצווה על גבי מסכי פלזמה. הבוק עצמו יראה כמו תיק עבודות מושקע ומעוצב והוא יהיה כרוך בכריכת עור מהודרת ומעוצב מבפנים בעזרת תוכנת פוטושופ. זו אחת המתנו החווייתיות ביותר עבור נערה בת 13 ואחת המתנות הנהדרות שאתם יכולים להעניק לה באהבה.

בוק בת מצווה שיכלול גם הפקת תצוגת אופנה

על מנת להפוך את הפקת הבוק לחוויה מושלמת עוד יותר, תוכלו לבחור בשילוב של בוק עם תצוגת אופנה אשר תתקיים במרכז מסיבת בת המצווה. חברת הפקות תבנה את מסלול ההליכה ותספק מלבישות ומאפרות, אשר יכינו את כל המשתתפות בתצוגה לקראת הופעתן הראשונה בתור דוגמניות מסלול.