בחירת תכשיטים

לבחור תכשיטים לפי מבנה הגוף שלך

אם את אוהבת לבחור לעצמך תכשיטים, אך מתלבטת תמיד באשר לסוג התכשיט אשר יתאים לך, חשוב מאד לדעת שכמו תמיד – צריך להקשיב לגוף שלך. למה הכוונה? התכשיטים מהווים תוספת מבורכת עבור כל אישה באשר היא. מה שלא תמיד נשים מודעות אליו הוא עד כמה תכשיטים יכולים לשדרג את המראה ואפילו לשנות אותו. התכשיט המתאים יכול לסייע להבליט את כל היתרונות בגוף שלך – ולהסתיר את מה שאת מעדיפה להסתיר. אם כך, איך בוחרים את התכשיט המתאים?

מה חשוב לדעת כשקונים תכשיטים כמתנה?

הדרך לבחירת התכשיט

אם מדובר למשל על בחירת שרשראות, כדי לשים לב למבנה הצוואר. נשים עם צוואר ארוך יחסית, צריכות לבחור תכשיטים של שרשראות קצרות יחסית – בכדי לא ליצור אשליה של צוואר ארוך עוד יותר. לעומת זאת, נשים עם צוואר צר יחסית צריכות לעשות בדיוק ההפך – עבורן שרשראות ארוכות הן מומלצות במיוחד.

לא פעם, נהוג לקשר בין בחירת תכשיטים לבין מבנה הגוף כולו. נשים רזות יותר, בוחרות לרוב תכשיטים עדינים יחסית, כאילו אשר לא ישתלטו בקלות על הגוף עצמו. לעומת זאת, נשים עם מבנה גוף מלא יותר, יעדיפו את התכשיטים הבולטים יותר, אם כי צריך לזכור שגם כאן – התכשיטים לא צריכים להשתלט על הגוף כולו, אלא להוות תוספת נעימה במיוחד.

באשר לבחירת עגילים – כדאי לשים לב תמיד לגודל האוזן, לצבע העור, לתסרוקת – כך אפשר לבחור את העגילים שישתלבו היטב עם המראה שלך.

אפשר גם לבחור ביחד

כאשר את ניגשת למלאכת הבחירה בתכשיט כזה או אחר,  את לא חייבת לעשות זאת לבד. יש לך אפשרות לבחור תכשיטים ביחד עם חברה טובה או קרובת משפחה. מדובר על תהליך קניה שהוא אפילו מהנה עוד יותר, ומאפשר לך לקבל חוות דעת אמיתית על התכשיטים השונים.