חרוזים

חורזים תכשיטים באופן עצמאי

אם אתם אומנים בנפשכם, ומעוניינים ליצור תחת ידיכם תכשיטים, הרי שאין ספק כי אחת הדרכים הנעימות והיפות ביותר ליצירות שכאלה הוא שזירת חרוזים לצורך ייצור של תכשיטים מסוגים שונים. אבני שיבוץ והדבקה הם אמנם לא חרוזים, אך אין ספק כי מדובר על דרך מצוינת לעבודה אישית ועצמאית על תכשיטים. לאחרונה ישנו קהל רב המתעניין בתחום החריזה, ומגוון סוגי החרוזים מקל עליו את מציאת חומרי הגלם הנכונים. יבואנים וחברות מקצועיות המציעות חרוזים לתכשיטים מצביעים על ביקוש הולך וגבר לחרוזי אקריליק, חרוזים סיניים, חרוזים מזכוכית או מקריסטל ואפילו חרוזים העשויים אבנים אמיתיות. אך מהי הדרך הטובה ביותר לבחור חרוזים לתכשיטים עבור מי שמעוניין להתנסות בחריזה במסגרת חובבנית?

הורסטיליות של החרוזים

ראשית, חשוב לזכור כי חרוזים לתכשיטים מאפשרים ליוצר להביא את עצמו לידי ביטוי בצורה סובייקטיבית לחלוטין. במילים אחרות, אין סוג אחד של חרוזים לתכשיטים המתאים לכולם. למרות שישנם חרוזים המיועדים לצורפים בתחילת הדרך, כמו אבני השיבוץ אותם הזכרנו, רוב החרוזים הם ורסטיליים ומאפשרים לכם עבודה נוחה עם הרבה גמישות בדרך אל היצירה.

חרוזים לתכשיטים בסיסיים

במסגרת חרוזים לתכשיטים עבור חריזה עצמאית כדאי לציין את חרוזי האקריליק. חרוזים אלו מוצעים בצבעי תכלת, ירוק זית, ירוק בהיר, ורוד, חום כהה, נחושת או זהב. חרוזי האקריליק קלים מחרוזים אחרים וצבעם בולט מרחוק. סוג נוסף של חרוזים מומלצים הם הסיניים: אלו ניחנים בצורה מיוחדת ומחוספסת יותר, ומוצעים בצבעי אדום, כחול או שילוב של מספר צבעים יחד.

שילוב בין חרוזים לתכשיטים

מי שמעדיף חרוזים לתכשיטים טבעיים יותר יכול לבחור בחרוזי צ'יפסים. חרוזים אלו מיוצרים מאבנים אמיתיות והצבעים שלהם נעים על כל פני הסקאלה. ניתן כמובן לשלב בין סוגים שונים של חרוזים על גבי אותו תכשיט, אך בשלב הראשון מומלץ להתמקד בסוג אחד של חרוזים. במידה ואינכם יודעים כיצד לעשות זאת, נסו לקבל מידע באתרי אינטרנט או צרו קשר עם חברות המייבאות חרוזים, על מנת שתוכלו ליצור וליהנות מהעולם המופלא של חרוזים ויצירת תכשיטים.