טבעות נישואין

הטרנדים החמים של טבעות נישואין

זוגות רבים אשר מעוניינים לקנות טבעות נישואין, צריכים כמובן לקחת בחשבון כי מדובר על תכשיט אשר ילווה אותם במהלך כל ימי חייהם. על כן, כאשר אתם רוצים למצוא את הטרנדים החמים ביותר כיום, כדאי לזכור כי מעבר למה שאופנתי – צריך לבחור משהו אשר יראה יפה על האצבע כמובן גם בעוד 30 או 40 שנה. למרות זאת, יש טרנדים בתחום של טבעות הנישואין אשר אין כל צל של ספק, כי יחזיקו זמן רב משום שמדובר על טבעות יפות באופן אוניברסאלי.

המלצתנו היא – טבעות נישואין של לויס, עיצוב ואיכות מעל הכל.

שיבוץ יהלומים בטבעת

המילה האחרונה בתחום של עיצוב ואופנה של טבעות נישואין הוא ללא כל עוררין נוגע לטבעות אשר מעוצבות עם יהלומים. יש לשים לב כי טבעת נישואין כשרה לקידושין, לא יכולה לכלול אבנים טובות. יחד עם זאת, לאחר טקס הנישואין עצמו – אפשר בהחלט להוסיף אבנים יקרות על הטבעת עצמה, והיום יש שפע של טבעות נישואין עם יהלומים. אפשר לבחור שיהיה ציפוי של משטח יהלומים כזה או אחר, או שיבוץ של כמה יהלומים קטנים, כך שבעצם הטבעות יתאימו לשני בני הזוג בצורה טובה.

לשלב היטב בין נישואין לאירוסין

אחד הטרנדים החמים ביותר בתחום של טבעות נישואין נועד אך ורק לנשים, והוא לשלב בין טבעת האירוסין לטבעת הנישואין. אם אתם בוחרים בפתרון הקל – מדובר פשוט על ענידה כפולה של שתי הטבעות על אצבע אחת. יחד עם זאת, ניתן להביא את הטבעות גם לתכשיטן מומחה (רצוי זה שממנו רכשתם את הטבעות). הוא יוכל ליצור שילוב בין שתי הטבעות, וכך תרצו טבעת יוקרתית באופן מיוחד.

מוסיפים גם הקדשה אישית מרגשת

טרנד נוסף שאותוראוי לציין בהקשר של טבעות נישואין הוא של יצירת הקדשה על הטבעת. אמנם לפי היהדות אסור ליצור חריטה פנימית בטבעת – אך גם כאן אפשר לבצע את החריטה לאחר הטקס עצמו מן הסתם. כמו כן, ניתן לבצע חריטה על החלק הפנימי או החיצוני לבחירתכם, כאשר על פי רוב מדובר על חריטת הר"ת של שני בני הזוג.