טפסים חכמים להתנהלות יעילה

דמיינו לכם את המצב הבא: ערימות של טפסים במשרד, ניירות בכל עבר וחוסר יכולת למצוא איזה טופס שייך לנושא שאתם בדיוק צריכים לעבוד עליו. נשמע לכם מוכר? אם כן, זהו בדיוק הזמן להתקדם לטפסים חכמים. אלו הם טפסים שניתן למלא על גבי המחשב. הטפסים החכמים מאפשרים להיפטר מטפסי הנייר לחלוטין ולבצע את כל הפעולות הקשורות בטפסים על גבי המחשב. טפסים אלו ניתנים להתאמה אישית לפי צורכי העסק ולחתימה באופן דיגיטלי, ללא צורך בהדפסת ניירות ובחיפוש אחריהם חדשות לבקרים.

כל היתרונות של הטפסים החכמים

לטפסים חכמים יש כמה יתרונות שגורמים לעסקים רבים להתקדם לעבר שימוש בהם. היתרון המרכזי ביותר שלהם הוא שמירה על סדר וארגון בעסק. הטפסים החכמים מאפשרים תיוק וסידור שלהם תחת קטגוריות בהתאמה אישית, עם יכולת חיפוש מהירה ופשוטה באמצעות הקלדה בלבד. לא עוד חיפוש מייגע אחר דפים בכל המשרד. יתרון נוסף הוא חיסכון בנייר, דבר שמעניק הן חיסכון כספי עבור העסק והן סיוע בשמירה על כדור הארץ. לטפסים החכמים יש יכולת התאמה מצוינת עבור כל עסק, וניתן ליצור אלפי טפסים שונים לכל מטרה. מעבר לכך, טפסים חכמים מאפשרים למלא אותם רק לפי כמות האותיות וסוג התווים הנדרשים, כך שהם מכילים מערכת מובנית למניעת טעויות.

מהי חתימה דיגיטלית?

החתימה הדיגיטלית היא חלק בלתי נפרד ממערכות של טפסים חכמים. זוהי בעצם גושפנקא לכך שהאדם שאתם מעוניינים שיחתום על הטופס אכן חותם עליו, אך ללא צורך בחתימה ממשית על נייר. החתימה הדיגיטלית יכולה להתבצע באמצעות מילוי פרטים מזהים וסיסמה שאחריהם מופיע סימן אישור מיוחד, באמצעות חתימה על ידי עט אלקטרוני או באמצעות מסך מגע בטלפון הנייד.

טפסים חכמים