יס שירות לקוחות

עוברים דירה? מדברים עם יס – שירות לקוחות!

אם אתם מתכננים לעבור דירה בקרוב, אין לנו ספק שאתם מתכוננים לכך היטב. כבר יצרתם קשר עם חברת הובלה, תכננתם מה עובר אתכם ומה נשאר מאחור, בדקתם אופציות לרכישה של ריהוט חדש עבור הדירה, ובקיצור – אתם מתכוננים לשינוי חד וגורף בחייכם. עם זאת, חשוב מאד לזכור שאחד הדברים שכדאי לעשות לקראת המעבר – הוא דווקא ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של יס. מדוע הדבר בעצם נדרש?

מעבר מוצלח עם שידורי טלוויזיה

חברת יס היא כמובן החברה המובילה בישראל שמספקת שידורי לוויין באיכות גבוהה מאד. אם כך, מה הקשר בינה לבין המעבר שלכם? אם אתם כבר נהנים מהשירותים של יס – חשוב מאד ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של יס. אתם מעדכנים את המוקד על מועד העברת הדירה, וכמובן קובעים מועד שבו הטכנאי יגיע, יתקין את כל המכשירים הנדרשים, ויחבר אתכם מחדש לתכנים של יס.

למידע נוסף לחץ כאן – יס שירות לקוחות

עם זאת, יש לא מעט אנשים שיוצרים קשר עם מוקד שירות הלקוחות של יס לקראת המעבר, למרות שהם לא היו לקוחות יס בעבר. מדעו הם עושים זאת? אמרנו שמעבר דירה הוא שינוי חד בחיים, ופתיחת דף חדש. על כן, לא מעט אנשים יוצרים קשר עם המוקד של יס משום שהם מעוניינים ליהנות בפעם הראשונה מהיתרונות המשמעותיים שחברת יס מציעה להם – וכמובן שלחברה יש לא מעט מבצעים למצטרפים חדשים, ובפרט לכאלה שעוברים דירה.

 לא לשכוח לעדכן

לקראת המעבר, אם אתם מעוניינים בהמשך של שידורי יס או להצטרפות לחברה, חשוב מאד ליצור קשר בהקדם האפשרי עם מוקד שירות הלקוחות של יס. יש לעדכן את מוקד שירות הלקוחות של יס על המועד המדויק שבו אתם תרצו להתחבר לשירותי החברה, בכדי שהחברה תוכל לשלוח טכנאי ללא עיכובים. ככל שתעשו זאת מוקדם יותר – כך יגבר הסיכוי שיהיה טכנאי פנוי באותו יום.