מבחני טופל – מה מטרתם

מבחני טופל נערכים בכל רחבי העולם במטרה לבדוק את היכולת של הנבחנים להתמודד עם דרישות אקדמיות בשפה האנגלית. היות וציון גבוה הוא תנאי לקבלה באחד ממוסדות הלימוד היוקרתיים בארצות הברית או באירופה, כל סטודנט זר יכול לשפר את סיכוייו באמצעות קורס הכנה. קורס מן הסוג הזה מעניק יתרונות רבים והוא צפוי להעלות משמעותית את ממוצע הציונים. בנוסף, הקורס הוא הזדמנות לערוך היכרות עם מאפייני מבחני טופל ועם האופן בו נקבעים הציונים עבורם.

הקורס כולל בשלב הראשון חשיפה מעמיקה של מבנה הבחינה וסוגי השאלות המופיעות בה. הקורס ניתן במסלולי בוקר, צהריים וערב והוא מועבר על ידי מרצים מנוסים. היתרון של הקורס בא לידי ביטוי בכיתות קטנות ויחס אישי לכל סטודנט. הקורס מיועד לבעלי תואר ראשון או בעלי תארים מתקדמים. דרך הקורס ניתן לתרגל את חלקי הבחינה ולצבור מיומנות שתחסוך זמן.

כך תבחרו קורס הכנה

מומלץ להשקיע לפחות מספר ימים בהשוואה בין קורסי הכנה על מנת להפיק את המרב מהמסלולים השונים. קורס הכנה צריך להעניק לסטודנט ביטחון, לאפשר לו ללמוד מטעויות ולכוון אותו להצלחה. כדאי להירשם ולעבור מבחני טופל רק אחרי קורס הכנה הכולל תרגול, כתיבת חיבורים וקבלת משוב מקצועי. סטודנט המשפר את יכולת הכתיבה שלו במהלך קורס הכנה יכול בעתיד להיעזר בזה גם באקדמיה.

לסיכום, יש בהחלט קורס הכנה לקראת מבחני טופל והוא אפילו מומלץ. אפשר לבחור קורס במוסד לימודים מוכר ולהגיע לשיעור היכרות. הקורס מלווה את הסטודנט מרגע ההרשמה למבחן, דרך צבירת המיומנות ועד התרגול המעשי. את הקורס עוברים במסלול המותאם לצרכי הסטודנט ותוך עדכון שאלות מתוך מאגר של שירות הבחינות החינוכי בארה"ב.

מבחני טופל