מטבחים מודרניים


מה מאפיין מטבחים מודרניים

איך שלא נביט על כך, אין זה סוד, כי המטבח היום הוא ליבו של הבית לא פחות מאשר בימי הסבים והסבתות שלנו. למרות שרבים מאתנו לא עושים שימוש מאסיבי המטבח מדי יום הוא עדיין משמש אותנו רבות. על כן, מטבחים מודרניים שמים דגש לא רק על המראה שלהם אלא על שימושיות ופתרונות אחסון ועבודה מתקדמים, והם בעצם מאפשרים לנו לתכנן כל מבנה של מטבח שנרצה בו בדיוק בהתאמה מלאה לצרכים שלנו ושל שאר בני המשפחה המתגוררים איתנו בבית.


נוחות ופונקציונאליות ללא כל פשרות

אחד מן המאפיינים החזקים ביותר של מטבחים מודרניים הוא ללא ספק רמת השימושיות הגבוהה שלהם. כיום, המטבח לא רק מעוצב למראה אסתטי במיוחד הוא גם עובר תהליכים של הנדסת אנוש כדי להתאים אותו לבעליו ולתפעול תקין ונוח באופן כללי. כך למשל נוכל לראות כי ניתן להזמין מטבחים שמשטח העבודה (ה-'שיש') בהם גבוה או נמוך יותר, התחשבות באחסון ונוחות מקסימאלית בפתיחת ארונות ומגירות ועוד.


מטבחים מודרניים – פתרונות אחסון ממדרגה ראשונה

אחת המהפכות של מטבחים מודרניים לעומת מטבחים מסורתיים נעשתה בתחום פתרונות האחסון. מטבחים מודרניים כוללים פתרונות אחסון יצירתיים במיוחד שמאפשרים להפוך גם מטבח קטן לנוח ושמיש במיוחד. פתרונות אחסון יצירתיים אלו כוללים לא רק את הקרוסלה הפינתית המוכרת לכולנו אלא גם פתרונות ברמת הנדסת אנוש גבוהה מאוד. כאשר רוכשים מטבחים היום מומלץ ביותר לא להתפשר על עיצוב מטבח סטנדרטי אלא לחפש את אותם מטבחים מודרניים עם פתרונות האחסון היצירתיים.


מטבחים מודרניים – עיצוב יפה לעין

מבחינת עיצוב, מטבחים מודרניים אינם יודעים גבול. המטבח המודרני יכול להיות עשוי מחומרים מסורתיים כמו עץ ומצד שני יכול להיות עשוי מתכת וזכוכית. הסגנון העיצובי שמקובל להגדיר כמטבח מודרני הוא המינימליסטי והנקי אך גם סגנון כפרי יכול עדיין להיות מטבח מודרני אם הוא יכלול את אותם אלמנטים יצירתיים ופונקציונאליים. עיצוב שלך מטבחים מודרניים לא חייב להיות תעשייתי וקר, נהפכו, המטבח המודרני מותאם באופן מושלם לצרכי המשפחה כולל מבחינה עיצובית כמובן.