מנעולן בבת ים – להזמין את השירות מראש

מתי כדאי להזמין מנעולן בבת ים שייתן לכם שירות? מובן שכדאי ומומלץ בחום לפנות אליו אם אתם לפתע נתקעים מחוץ לבית שלכם כשמפתח הלך לאיבוד או נגנב או נשבר במנעול. אולם יש גם מקרים שאפשר למנוע, דווקא אם מזמינים מראש מנעולן בבת ים לפני שהבעיה הגיעה לכדי קטסטרופה מוחלטת. נכון שמקרים של אובדן קשה למנוע – אבל יש מקרים רבים אחרים הקשורים לתחזוקת המנעולים שלכם, שהמנעולן בהחלט יוכל לפתור מראש.

להזמין כשמזהים בעיה במנעול

רצוי מאד להזמין מנעולן בבת ים כשאתם מזהים שהמנעול בבית שלכם או במקום העבודה מתחיל לעשות בעיות. אמנם חלק מהבעיות אפשר לפתור אם משמנים קצת את המנעול, אבל לפעמים המנעול כל כך ישן ששימון לא יעזור וכדאי להחליף אותו. כמובן שאם תדחו את הזמנת המנעולן בעוד יום ועוד יום הרי שבסופו של יום המפתחות יפסיקו לפתוח, ויש אף סיכון שיהיה מפתח שיישבר בתוך המנעול.

לעומת זאת, אם תשכילו להזמין מראש מנעולן בבת ים כשאתם מזהים שיש בבעיה במנעול, הרי שהתהליך יהיה הרבה יותר יעיל. המנעולן יגיע בזמן שנוח לכם, יחליף במהירות את המנעול ויספק לכם מנעול ומפתחות חדשים. מאחר שההזמנה היא לא בהולה (שהרי הבעיה רק התחילה, ואתם לא נעולים בתוך הבית או מחוצה לו אלא רק רוצים להקדים תרופה למכה), הרי שתוכלו גם להזמין אותו בהתראה של יום מראש, והוא יבוא בשעה נוחה, כשהתעריף הוא זול.

ואם בכל זאת יש בעיה חמורה?

כמובן שיש בעיות שקשה מאד לצפות, ואז יוצרים קשר במהירות עם מנעולן בבת ים שיגיע לפתור את הבעיה – גם אם מדובר על שעות הלילה המאוחרות. המנעולן למעשה, תמיד יהיה זמין עבורכם לפתור כל בעיה וכל מצב.

מנעולן בבת ים