ספות נפתחות


ספות נפתחות הן מצרך מאוד פופולארי אצל ישראלים רבים. זהו רהיט בעל פונקציונאליות רבת פנים, גם נוח לאירוח וגם חוסך מקום. עד היום נודעו לספות הנפתחות הסטיגמה כי הן אינן נוחות, הן יעילות כספה, אבל לא יעילות כמיטה, אבל כל זה השתנה לחלוטין החל מהתקופה האחרונה. אנו מתוודעים בעת האחרונה אל ספות נפתחות באיכות גבוהה ביותר עם מבחר מזרונים איכותיים של פוקט, לטקס, טמפורה וכדומה. כל הדגמים מתאימים לשינה אופטימלית באופן יום יומי ואין כל הבדל בין נוחות הישיבה בספה רגילה לבין נוחות הישיבה בספה נפתחת. זוהי למעשה התשובה לכל מי שמעוניין להתרווח להתפנק וליהנות מספה מצד אחד וממיטה אמתית מן הצד השני. בחלק החיצוני של ספות נפתחות יש מושב, כריות, משענת וידיות כמו בכל ספה, ואילו בחלק הפנימי זוהי מיטה אשר היא צמודה לספה מבלי שרואים אותה. עם הפעלת מנגנון הפתיחה נעשה היפוך שלם בתוך המיטה, והמיטה יוצאת כלפי חוץ והמיטה נכנסת פנימה, פשוט קסם של דבר.

היתרונות של ספות נפתחות –

אפשר להכניס כל ספה לכל חלל אפשרי. גם למעלית אפשר להכניס את הספה הזאת. מה שהופך את משימת הריהוט הדירה למשימה הרבה יותר קלה. לצד העיצוב המוקפד ניכרת חשיבה רבה אודות הפונקציונליות של ספות נפתחות אלו. כל ספה היא מודולרית והופכת למיטה ברמה של חדר שינה .

ניתן לפרק את הספות ולמקם אותן בכל מקום בבית שלכם, ללא שום תלות במגבלות שטח. כל הכיסויים מחוברים בסקוצ'ים וברוכסנים. את כולם ניתן להסיר ולכבס במכונת הכביסה. באם נמאס לכם מריפוד הבד תוכלו באותה צורה להחליף לריפוד מעור או להחליף לצבע אחר מבין מאות סוגי בדים ניתנת גם האפשרות להחליף כל חלק בספה שהתבלה, כגון: ידית, גב וכדומה.