ספות עור

עיצוב הסלון משקף את עיצוב הבית

הסלון הוא מרכז הבית. בבתים רבים זהו החדר הראשון הנראה לעין האורחים, אשר על פיו ניתן לרוב לשפוט גם את המראה והעיצוב של שאר חדרי הבית ולהבין את החוש העיצובי של בעלי הבית. בנוסף לרצון שהסלון שלנו יותיר רושם טוב על אורחינו, הסלון הוא גם חדר פונקציונאלי ביותר. הסלון משמש לישיבה משותפת עם בני הזוג בסוף יום ארוך, לעיתים גם לצפייה בטלוויזיה וסתם לשתיית כוס קפה מפנקת עם חברים טובים או בני משפחה. מכיוון שכך, כדאי להשקיע מחשבה בעיצוב נכון של הסלון, בדגש על בחירה נכונה של הספות מתוך מגוון האופציות הקיימות- ספות בד, ספות עור ועוד.

כיצד בוחרים ספה?

ספה היא הרהיט המרכזי בסלון ביתכם. בבואכם לבחור ספה מתאימה, יש לקחת כמה שיקולים שונים בחשבון. ראשית, חשבו על אופן השימוש הצפוי שלכם בספה – האם אתם זקוקים לספה נפתחת שתאפשר לארח חברים לשינה? האם זו צריכה להיות ספה שנוחה לצפייה בטלוויזיה? האם ילדים צפויים לאכול על הספה ויש לקחת לכלוך בחשבון? בהתאם לתשובות שנתתם בחרו בספה המתאימה לצרכיכם. שנית, חשבו על המראה שברצונכם להקרין באמצעות עיצוב הסלון. ספות בד משדרות נינוחות וביתיות. ספות עור לעומתן מעבירות תחושת יוקרה וסדר. לבסוף, אל תשכחו למדוד את שטח הסלון שלכם ולהתאים את גודל הספה שתבחרו למקום המיועד לה.

היכנסו וצפו! סלונים מדהימים ויקרתיים:

קניית ספות איכותיות היא השקעה נבונה

ספות מסוימות יכולות להיות יקרות למדי. עם זאת, חשוב לזכור שקנייה נכונה של ספה זו השקעה משתלמת בהיותה רהיט מרכזי ומשמעותי בכל בית. ספות עור לדוגמא, הן אולי יחסית יקרות יותר, אך משרות בהתאם אווירה של עושר וייצוגיות. השקעת מחשבה וכסף בעיצוב הסלון שלכם – היא אחת ההשקעות החשובות שלכם בעיצוב הבית כולו.