עופרים

איפה כדאי להתחתן?

חתונה היא אחד האירועים החשובים ביותר בחייו של אדם. אירוע זה מסמל את אהבתם של בני הזוג ולכן נשאף תמיד לערוך אירוע מושלם ככל הניתן. אחת ההחלטות החשובות ביותר בנוגע לתכנון החתונה היא בחירת מקום האירוע. נוכל לבחור באולם חתונות, עם או בלי גן, וכמובן בגן אירועים באוויר הפתוח. מיקום גן האירועים או האולם חשוב לא פחות, אם בשדה פתוח, על חוף הים או בלב היער. כדאי להסתובב ולחפש מקומות שונים על מנת להגיע להחלטה הטובה ביותר. רצוי אף כי בחירת מקום האירוע תיעשה על ידי שני בני הזוג.

גני אירועים

בשונה מאולמות חתונה, גני אירועים הממוקמים באוויר הפתוח יוצרים אווירה נעימה וחופשית, הם כוללים בדרך כלל אזורים שונים המיועדים לקבלת פנים, מנוחה, ריקודים וכמובן אזורי ישיבה סביב שולחנות. גני אירועים רבים ממוקמים מול נופים מקסימים התורמים לחוויית בני הזוג והאורחים והופכים כל אירוע למושלם. במידה והחלטתם להתחתן בגן אירועים, רצוי לבחור תאריך בו מזג האוויר מתאים לשהייה תחת כיפת השמיים.

היכנסו וצפו! ריקוד החתונה הכי מדהים:

גן אירועים עופרים

עופרים הינו גן אירועים הממוקם במושב ברכיה, במועצה אזורית חוף אשקלון וכולל גן מקסים ובו ערוגות צמחי תבלין המפיצים ריח משגע וביניהן פינות ישיבה קסומות וכמובן, אזור יפהפה המיועד לעריכת טקס החופה. בנוסף, בעופרים קיים גם אולם סגור בו ניתן לעשות שימוש על פי בחירתם של בני הזוג. כתלות במזג האוויר, ניתן לקיים את האירוע בחוץ או בפנים או לשלב בין שני האזורים. במקום קייטרינג איכותי המציע ארוחות הגשה או מזנון ואוכל ממגוון מטבחים ברחבי העולם. גן אירועים עופרים מתאים במיוחד לאירועים המתקיימים בצהרי יום שישי וכולל הצללה מלאה באזורי הישיבה על מנת לתת תחושה נעימה בכל מזג אוויר.