פרויקטים של תמ"א 38 בגבעתיים

גבעתיים היא לא רק עיר שכנה לתל אביב, רמת גן ויפו אלא גם מקום שבו נעים לגור עם משפחה וילדים. בשנים האחרונות עולה גבעתיים על המפה גם בגלל עלייה בביקוש לפרויקטים מהסוג של תמ"א 38. הפרויקטים מוכיחים את הערך המוסף של גבעתיים והם הופכים אותה לאטרקטיבית גם עבור אנשים שרוצים לגור בבניין מחדש. יתרה על כך, בפרויקטים של תמ"א 38 גבעתיים מציעה יתרונות רבים אפילו בהשוואה לתל אביב.

יש כמה מאפיינים בולטים ששווה לשים לב אליהם כאשר משווים בין סוגים שונים של תמ"א 38 בעיר גדולה ומרכזית כמו גבעתיים. ראשית, יש כיום תיקונים חדשים של תמ"א 38 שבעזרתם ניתן לא רק לחזק מבנים קיימים, אלא להרוס אותם לחלוטין לפני בנייה מחדש. האפשרות של בנייה מחדש הופכת את הפרויקטים לאטרקטיבית עבור יזמים ומגדילה את התרומה שלהם. שנית, במסגרת פרויקטים של תמ"א 38 גבעתיים ותושביה נהנים מטבע הדברים מעלייה באיכות החיים. הפרויקטים הופכים את הבניינים הישנים לאסתטיים, מעוצבים וחזקים יותר והם מגנים על הציבור מפני רעידת אדמה.

איך מבצעים תמ"א 38 בגבעתיים?

מבחינה מעשית של תמ"א 38 גבעתיים ותל אביב זהות לחלוטין. בשני המקרים מדובר על תהליך שדורש את אישור הועדה המקומית לבנייה, גיוס יזם וחתימה על הסכם הבנות וחוזה מסודר. את התמ"א ניתן לבצע בגבעתיים בדיוק כמו שמבצעים בחיפה, באילת או בערים אחרות בארץ והמחיר לכל מ"ר בנוי נקבע בהתאם לשוק.

לסיכום, בפרויקטים של תמ"א 38 גבעתיים מספקת לתושביה יתרונות שכדאי לנצל ושווה להמשיך לעקוב אחריהם בעתיד. בנוסף, הפרויקטים מתאימים לכל השכונות בגבעתיים והעירייה מעודדת אותם כי הם מרחיבים את היצע נכסי הנדל"ן.