פרויקט תמ"א 38 בהרצליה

העיר הרצליה מוכיחה את עצמה לאורך שנים כמקום שכדאי לחיות בו מכל בחינה

העיר הרצליה קיבלה באופן רשמי מעמד של עיר בשנת 1960, כשלושים ושש שנים לאחר הקמתה. עיר זו, שנמצאת על רצועת החוף צפונית לתל אביב, מאופיינת כיום ברמת חיים גבוהה למדי, באזורי העסקים וההיי טק המתקדמים ביותר במדינה שלנו, במערכת חינוך איכותיות ברמה הגבוהה ביותר, ובאופן כללי באיכות חיים שקשה מאוד להתחרות איתה. בהתחשב בכך, ברור מדוע יותר ויותר אנשים מחפשים אפשרויות איכותיות למעבר להרצליה או לשדרוג רמת החיים שלהם בעיר מיוחדת זו – ובהקשר זה אפשרויות של תמ"א 38 בהרצליה הן אפשרויות שחבל לא להכיר.

כאשר מחפשים הזדמנויות לתמ"א 38 הרצליה היא מקום שכדאי להתמקד בו

תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה, הידועה יותר בכינוייה תמ"א 38, היא תוכנית שחרף מטרתה העיקרית והמקורית לחיזוק תשתיות המגורים בארצנו מפני רעידות אדמה, הפכה בפועל לתוכנית שמאפשרת לשפץ בניינים ישנים, לשדרג את רמת החיים בהם ואף להרחיב את יחידות הדיור הקיימות ולהוסיף קומות חדשות בהם. בהקשר זה, אפשרויות של תמ"א 38 בהרצליה הן אפשרויות קורצות במידה חסרת תקדים – סביבת המחייה בהרצליה היא סביבה איכותית במיוחד מכל בחינה, וכשמחפשים הזדמנויות של תמ"א 38 הרצליה מציעה את השילוב האידאלי בין מעבר לאיכות חיים גבוהה יותר לבין הזדמנויות כלכליות קורצות במסגרת תמ"א 38.

תוכנית תמ"א 38 ככלל מספקת לכם הזדמנויות איכותיות – והרצליה לא כל שכן

בין אם אתם תושבי הרצליה שרוצים לשדרג את רמת החיים בבניין הישן שלכם, ובין אם אתם מחפשים הזדמנויות של הרחבות שנעשות וניתן לעבור אליהן – בחיפוש של הזדמנויות תמ"א 38 בהרצליה היא המקום הנכון להישאר בו.