ריהוט מודרני

איך שכנעתי את אשתי לרכוש ריהוט מודרני

אחרי שהתחתנו קנינו ריהוט  ממש צנוע לבית שלנו. חלק קיבלנו מההורים, חלק רכשנו ביד שנייה וחלק קנינו חדש. אבל אחרי עשר שנים הסלון שלנו נראה מיושן ורציתי לחדש אותו. אתם יודעים איך זה כשיש ילדים קטנים, קופצים על הספה, דברים נשפכים והסלון נראה משומש וישן. החלטתי לשכנע את אשתי לרכוש ריהוט מודרני ולשמחתי היא הסכימה. היא אמרה שגם היא חשבה על זה לפני כמה זמן וביחד החלטנו שזו ההוצאה הכספית הבאה שלנו. חסכנו קצת במשך כמה חודשים והלכנו לחנות להתרשם מהמבחר של ריהוט מודרני שיתאים לסגנון שלנו.

קנינו לבית ריהוט מודרני ויפה

בחנות קיבל אותנו נציג מכירות מאוד נחמד. סיפרנו לו על הדירה שלנו, על מידות הסלון ועל הצרכים שלנו. החלטנו שאנחנו רוצים ספה ושתי כורסאות ואשתי הדגישה שחשוב לה שזה יהיה ריהוט מודרני, כמו שיש אצל חברות שלה ואצל אחותי. המוכר הראה לנו כמה מערכות ישיבה שונות, כולן מעוצבות ויפות. הריפודים איכותיים, העיצוב יפה, ריהוט מודרני במיטבו. התלבטנו קצת ואחר כך החלטנו על ספה ועל שתי הכורסאות שנרכוש ביחד אתה. סיפרנו לכולם על הריהוט המודרני שרכשנו והמשפחה חיכתה לראות איזה בחירה עשינו.

היכנסו וצפו! רעיונות לריהוט מודרני בסלון ביתכם:

המלצה חמה ואישית על חנות שמוכרת ריהוט מודרני

הרהיטים הגיעו בדיוק ביום ובשעה שאמרו לנו. לא היינו צריכים לחכות שעות בבית והם התקשרו שעה לפני שהם הגיעו. גם אשתי וגם אני חיכינו להם ומאוד התרגשנו לראות את הריהוט המודרני שהזמנו. הם הניחו את הספה במקום, את הכורסאות איפה שביקשנו ונדהמנו לראות את השינוי העצום שהתחולל בסלון שלנו מול העיניים. מסלון מיושן ועייף קיבלנו סלון מעוצב וחדיש, מלא בריהוט מודרני יפהפה. גם החברים וגם המשפחה הסכימו אתנו שעשינו רכישה מאוד מוצלחת.