שולחן אבירים

שולחן אבירים הוא שולחן גדול ומכובד אשר מתאים לבתים שיש בהם מקום ולאנשים שאוהבים רהיטי עץ מלא. השולחן מגיע מעץ מלא ויש לו נוכחות מרשימה מאד בחלל. כמובן, אפשר למצוא עיצובים שונים של שולחנות אבירים, אך מה שחשוב הוא לא רק העיצוב של השלחנות עצמם אלא חשוב לבחון איזה שולחן אבירים הכי מתאים לבית. ישנם כמה קריטריונים שיש להתייחס אליהם בבחירת השולחן המתאים ובניהם הגודל של השולחן, הצבע שלו או החומר שלו וכן התקציב העומד לרשותכם.

גודל השולחן

גודלו של שולחן אבירים צריך להיות תואם לגודל של החדר. שולחן שהוא רחב וארוך מידי ומכניסים אותו לחדר אף על פי שהוא לא מתאים במידות, הנראות שלו תהיה מאולצת למקום וגם אם הוא נראה מושלם מבחינת העץ והצבעים, הוא לא יעניק את האווירה המושלמת בבית. לכן, כשמגיעים לבחון שולחן כדאי קודם כול לקחת את מידות החלל במקום שבו הוא יהיה מונח כאשר יש להתייחס גם למקום הקיים בחלל וגם למרחק שצריך לתת מהקירות עצמם.

צבע וחומר השולחן

שולחן אבירים הוא שולחן מעץ מלא אך כיוון שישנם עצים שונים שמהם עושים שולחנות כל שולחן יעניק אווירה אחרת למקום. מומלץ מאד לבחון את העצים השונים מראש ולבחון את צבע השולחן כך שיתאים לפריטים נוספים בחלל החדר כך שהכול  יקבל יחד את התוצאה המושלמת.

התקציב העומד לרשותכם

בסופו של דבר יש להתחשב גם בתקציב כשרוכשים שולחן אבירים או כל ריהוט אחר לבית. עם זאת, החדשות הטובות הן שאפשר למצוא שפע של שולחנות מחומרים, גדלים ועיצובים שונים ואפשר למצוא שולחנות שמתאימים לתקציב שהוגדר מראש כאשר החשות ביותר הוא להגדיר את התקציב ולא לנחש מהו ולנחש אם השולחן יקר או מתאים לו.