שולחנות אוכל

שולחנות אוכל הם לא סתם עוד רהיט בבית, מדובר על אחד הרהיטים שקובעים את איכות החיים שלכם ואת עיצוב הבית יותר מכל רהיט אחר. שולחן האוכל הוא המקום שבו תסעדו עם כל המשפחה ולעתים גם תארחו אורחים אחרים וזה בדיוק הזמן לדבר על אופן הבחירה הנכון שלו.

היכנסו וצפו! עיצובים מדהימים ולשולחנות אוכל לבית:

מה כמות הסועדים בדרך כלל?

כדי לבחור שולחנות אוכל בצורה נבונה יש להתחשב בכמות הסועדים. יכול להיות ששולחן אוכל גדול ורחב יכול להיות נפלא לסעודות גדולות אך יכול להיות שיש לכם בדיוק שתיים או שלוש סעודות כאלו בשנה. יכול להיות שיהיה עדיף לכם לרכוש שולחן אוכל קטן יותר ואולי שולחן אוכל קטן שיכול להיפתח. חשוב מאוד לחשב את כמות הסועדים כאשר בראש ובראשונה תחשבו כמה נפשות אתם במשפחה אך חשוב לזכור שגם ארוחות שישי נחשבות לארוחות קבועות.

מה הצבע השולט בבית?

הצבעים ששולטים בבית הם אלו שיהיו הצבעים שצריכים לעטר ולהרכיב את שולחן האוכל. שולחנות אוכל משתלבים נהדר בעיצוב הבית רק אם מדובר על אותם גוונים או גווני שמשתלבים איתם בצורה טובה. למשל, אם יש צבעים בגוון חם אז תבחרו שולחן אוכל בגוון חם. צבע לבן לשולחנות אוכל יכול להיות צבע נפלא אך ורק אם הצבעים בסלון, שבדרך כלל שולחן האוכל יהיה בקרבתו, יהיה בהיר.

מה החומר שנכלל בעיצוב הבית?

לכל בית יש חומר אחד שיכול לשלוט ובדרך כלל הוא מהווה את ההעדפה שלכם, לעתים שיקולים של מחיר. כשאתם בוחרים רהיטים אתם מתאימים את סוג החומר של הרהיטים אחד לשני, כך למשל אם יש לכם שולחן סלון מעץ אז כדאי גם לבחור שולחן אוכל מעץ וכן הלאה. כמובן שאפשר לשבור את המוסכמה הזו אך ורק אם זה בצורה מעודנת ומתאימה.