תמ"א 38 רמת השרון

בשנים האחרונות, אנו עדים לפרויקטים שונים של תמ"א 38 ברמת השרון, ממש כמו בכל הארץ. יש להיות הגונים ולהגיד, כי ביחס לערים אחרות בשרון ובמרכז, אנו עדים לכמות נמוכה יחסית של הפרויקט הנ"ל. מדוע זה כך ?יש לזכור כי תמ"א 38 ברמת השרון מיועד בראש ובראשונה למבני דירות – ואילו בעיר יש המון מבנים צמודי קרקע, מה שבאופן טבעי מוריד את האחוזים של מימוש הפרויקט. עם זאת, העיריה נחשבת לנוחה יחסית, והפרויקטים גם נמצאים במגמת עליה.

 מה עושים דיירים שורצים להתחיל בפרויקט?

דיירים בעיר שרוצים להתחיל בפרויקט של תמ"א 38 ברמת השרון, צריכים קודם כל להתאגד ולפנות לעורך דין שייצג אותם, ובשלב הבא, לפנות ליזם אשר ירכז את כל הנושא. התפקיד של היזם הוא להוביל את הפרויקט של תמ"א 38 ברמת השרון מול הדיירים והעירה, ובעצם לספק את המענה הפיננסי והתכנוני במלוא מובן המילה. היזם הוא שאחראי על בחירת האדריכל, ובחירת הקבלן שיבצעו את העבודה – לצד העבודה הביורוקרטית מול העירה של רמת השרון. כמו כן, במהלך העבודה על תמ"א 38 ברמת השרון, מחויב היזם גם לספק מענה הולם לדיירים – כמו למשל הקצאת סכום לשכירת דירה באופן זמני, בחלק מהשבועות  האינטנסיביים של השיפוץ.

 למידע נוסף לחץ כאן – תמ"א 38 רמת השרון

 פרויקטים הסתיימו בהצלחה

בתור דיירי העיר, בוודאי תשמחו לדעת שהיו כבר מספר פרויקטים של תמ"א 38 ברמת השרון אשר הסתיימו בהצלחה, וזאת לצד פרויקטים שעודם נמשכים. איכות החיים הגבוהה שיש ברמת השרון, היא זו שלרוב מבטיחה את הצלחת הפרויקטים הללו – לצד שורת הקלות של העיריה, ויזמים רציניים אשר פעילים בתחום. זה מאפשר לכם גם לחשוב על הנושא – ולהתחיל לחשוב איך גם הבניין שלכם יעבור שיפוץ.