טיפים לבחירת לופטים

לופט הוא חלל תעשייתי שעבר הסבה למגורים וכיום ניתן להשתמש בו לעוד מגוון רחב של צרכים ומטרות. ההצלחה של חללים מן הסוג הזה הפכה אותם לחלק בלתי נפרד משכונות המגורים והבילויים בכל רחבי הארץ, אך מצד שני היא גם מקשה על בחירה נכונה שלהם. הפתרון הוא כמו תמיד להתחיל בהגדרה מסודרת של צרכים ולקבוע סדר עדיפויות שיעזור להשוות בין הלופטים.

ההבדל העיקרי הוא בין לופטים שמיועדים למסיבות ואירועים פרטיים לבין מקומות שאליהם ניתן להגיע גם כדי להתארח, לישון ולבלות עם חברים ובני זוג. ככל שהלופט גדול יותר כך סביר להניח שהוא יתאים לאירועים, אך חשוב להזכיר שיש מקומות שמשלבים בין העולמות. בנוסף, התפקיד של מי שמחפש את המקום המושלם הוא להיכנס לאתרי האינטרנט ולראות תמונות וסרטוני וידאו שלהם.

מה יש בתוך הלופט?

עוד טיפ חשוב לבחירה נכונה של לופטים היא להתייחס לאבזור. האבזור קובע מה אפשר לעשות בתוך הלופט, למי הוא מיועד ועד כמה ניתן ליהנות בו. ברוב הלופטים ניתן למשל למצוא ג'קוזי, הוט  טאב וכמובן מערכת הגברה עם מסך טלוויזיה ברמה גבוהה. עם זאת, בחלק מהמקומות מפנקים את האורחים עם סאונה, שולחן סנוקר, קריוקי, שולחנות פול, מקרן, תאורת ריקודים ואפילו ספא מלא.

אבזור מלא ומפנק של הלופט עשוי להעלות את מחיר ההשכרה שלו ללילה בעשרות אחוזים. מצד שני, לא תמיד צריך לבחור את הלופט הכי מאובזר ויש אירועים שבהם ניתן להתפשר על הריהוט והאבזור לטובת מיקום. כמו כן, יש לבדוק האם המחיר של החבילה היא פר אדם וכמה אנשים אפשר להכניס בלופט בלי לשאת בהוצאות נוספות. זה עשוי להכריע את הכף ולעזור בבחירת לופטים מסוימים.