תכנית תמ"א 38 2

ראשית, נכיר את תוכנית תמ"א 38 מעט טוב יותר, ואת המשמעות של תיקון 2

תוכנית תמ"א 38 היא תוכנית שעשתה שינוי משמעותי ביותר בכל מה שנוגע להתחדשות העירונית בישראל, מאז שהתקבלה בשנת 2005. פירוש התוכנית היה בפועל היכולת של אנשים לקבל תנאים מיטביים והליכים מזורזים בתהליכי שיפוץ של הבית שלהם, כאשר מדובר בבניינים ישנים שלא ממוגנים מפני רעידות אדמה. כחמש שנים לאחר מכן תוקן תיקון 2 של תמ"א 38, שאותו מכנים תמ"א 38 2, שקבע שלא רק שיפוץ של בניינים קיימים אלא גם תהליכי הריסה ובנייה של מבנה חדש לחלוטין – יכולים להיכנס תחת תוכנית זו.

מה האפשרות שפתחה בפנינו תמ"א 38 2? מה צריך לדעת על התהליך?

המשמעות של תכנית תמ"א 38 2 היא שתהליכים של פינוי בינוי, שהם איכותיים יותר ומקיפים יותר מתהליכי עיבוי בינוי של התוכנית הישנה, ובעבר לא היה ניתן לבצע בתהליך מזורז ונוח יותר דרך תמ"א 38, יכולים להיכנס תחת תוכנית זו. פירוש הדבר בפועל הוא הזדמנות עבור מי שגר בבניין ישן יחסית, וכעת יכול לשדרג את איכות החיים שלו משמעותית עם בניין מגורים חדש עם ממ"דים בכל דירה, הרחבה של דירות, הוספה של חניה ומעלית וכל אפשרות אחרת שמגיעה עם תמ"א 38, בבניין חדש לחלוטין שנבנה מאפס, עם תשתיות חדשות וכל המשתמע מכך.

תמ"א 38 2 – ההזדמנות לשדרוג רוחבי ומשמעותי של איכות החיים שלכם

בכדי לבצע תהליכי תמ"א 38 2 צריך לפנות לקבלנים שמתמחים בתחום באופן מיוחד, ומבצעים את התהליך כולו בצורה המקצועית והיעילה ביותר מקצה לקצה, בכדי לספק לכם את הבית החדש שמגיע לכם ושבו השקעתם כל כך הרבה, בסוף תהליך מקיף ומקצועי של פינוי ובינוי.