ספות נפתחות לאירוח

הספות הנפתחות לאירוח מהוות פתרון אדיר לאירוח חברים ומכרים בביתכם, ללא הצורך ברכישת ריהוט לסלון, אלא ממש בחדר השינה שלכם, או לחילופין, העברת חדר השינה שלכם אל חלל הסלון. מדובר בפתרון יעיל, זול ונוח לדירות קטנות, סטודנטים, בעלי תקציב מצומצם ואפילו לאלו המבקשים אפשרות לארח מבלי להחזיק חדר אורחים.

חסכון בחדר אורחים

בעבר, בבתים רבים היה ניתן למצוא חדר אורחים- חדר מאובזר בפריטי ריהוט בסיסיים כמו מיטה, שידה, ארון וכדומה, המשמש כאשר אורחים מגיעים אל הבית להתארח במהלך הלילה או לתקופה ממושכת. כיום זהו אינו קונספט רווח כל כך, אולי לאור העובדה שמחירי הדירות גבוהים ולא רבים האנשים שיכולים לרכוש או להשכיר דירה עם יותר חדרים מהנחוץ בכדי להחזיק אחד מהם בתור חדר אורחים או אולי מסיבות אחרות. בכל אופן, כיום, הספות נפתחות לאירוח הן הפתרון המושלם לכל אלו אשר נהנים לארח חברים ומשפחה בביתם למספר ימים אך אין באפשרותם או שאינם מעוניינים בהחזקת חדר אירוח שלם לשם כך. הספה הנפתחת במהלך כל ימות השנה יכולה לשמש בתור פינת ישיבה בסלון הבית או בחדר אחר בבית ובעת ביקור של אורח למהלך לילה ניתן פשוט להפוך את הספה למזרון נוח ונעים עבור האורח.

היכנסו וצפו! רהיטים מדהימים שחוסכים מקום:

חשיבות איכות המזרון בספות נפתחות לאירוח

מחקרים רבים מראים את הקשר שבין שינה טובה למניעת מחלות, רמת ריכוז גבוהה ורמת אנרגיה גבוהה במהלך היום. ניכר כי שינה על מזרון איכותי ואורתופדי, המותאם לגב ולצוואר היא חשובה במיוחד לאיכות השינה ולשינה רציפה וטובה. בעת רכישת ספה נפתחת לאירוח, שימו לב כי המזרון המדובר על בסיסו הספה הופכת למיטה, הוא מזרון מאיכות גבוהה ובלתי מתפשרת עבור אורחיכם.